Archiv novinek

09.08.2013 – Upozornění na podvodníky!

Bylo zjištěno, že se po republice pohybují lidé, kteří se neoprávněně snaží vylákat z lidí peníze pod hlavičkou našeho občanského sdružení. Prohlašujeme, že naše sdružení NEPOŘÁDÁ ŽÁDNÉ akce na podporu onkologických vyšetření, léčby a podobně. Pokud po Vás bude někdo takto požadovat peníze, jedná se o podvod a vše nahlašte na Policii ČR.

o.s. Jinonice

 

28.07.2013 – BETA Provoz IPTV

Vážení členové,
od dnešního dne máte možnost vyzkoušet beta provoz internetového vysílání televize a radia. Jakým způsobem můžete vysílání vyzkoušet? Do Vašeho internetového vyhledávače zadejte adresu http://tv.jinonice.cz. Zde proveďte svojí registraci a to je vše. Vysílání můžete sledovat v kterémkoliv internetovém prohlížeči nebo také například v programu VLC či podobném.

Vlastníci smartfonů s OS Android si můžou stáhnout aplikaci do svého telefonu z Google Play a sledovat či poslouchat na svém mobilním telefonu. Svoje poznatky můžete napsat do komentáře pod článkem.

Upozornění: TV a radio můžete přijímat pouze v síti o.s. jinonice.cz.

Provozovatel: sledovanitv.cz s.r.o.

sledovanitv.cz

 

04.07.2013 – Sledovaní TV

Vážení členové,
s radostí Vám oznamujeme, že na schůzi rady konané dne 27.6.2013 bylo odsouhlaseno rozšíření služeb našeho sdružení o možnost sledování TV v naší síti a to nejen na Vašem počítači, ale i například na mobilu (Android, iOS) a dále například na chytrých televizorech. Kromě uvedených programů je plánováno i přidání prémiového obsahu (placených kanálů), možnost sledovat programy 48h dozadu (záznam programů), možnos přesunout se v čase v rámci běžícího pořadu, pokročilé EPG a další. V současné době probíhá nastavování služby a její testování. Jakmile bude dostupná všem, budeme Vás informovat. A to nejlepší na závěr, mimo premiového obsahu je tato služba dostupná všem členům v rámci členského příspěvku, neplatíte za ní tedy nic navíc! Sdělte nám svůj názor v anketě.

Programy televize:
ČT1, ČT2, Nova, Nova Cinema, Fanda TV, Smíchov, TV Pohoda, ČT24, ČT Sport, Prima Family, Prima COOL, Prima Love, Prima Zoom, TV Noe, Óčko, Óčko Gold, Šlágr TV, musiq1, Polsat Sport, Polsat, ORF eins, TV Barrandov, regionalnitelevize.cz, Jednotka, Dvojka, Markíza, Dajto, JOJ, JOJ Plus, WAU, TV FOOOR, TA3.

Rozhlas:
Rádio Country, Rádio BEAT, ČRo Radiožurnál, ČRo Dvojka, ČRo Vltava, ČRo Plus, ČRo Radio Wave, ČRo D-Dur, ČRo Jazz, ČRo Radio Praha, ČRo Junior, ČRo Region, Proglas

 

19.04.2013 – Změny Finančního řádu

Vážení členové,
na základě jednání Valné hromady konané 18.4.2013 bysme Vás rádi informovali, především nepřítomné členy o změnách Finančního řádu sdružení.

Na základě rozhodnutí Valné hromady se jedná o tyto změny:
1. změna výše členských poplatků – mění se na 350,-Kč / měsíc
2. změna termínu uhrazení členských příspěvku – připsání členského příspěvku do 15. v měsíci na účet sdružení

Celý Finanční řád platný od 1.července.2013 si můžete stáhnout v sekci "Dokumenty ke stažení" – především bychom rádi upozornily ty členy, kteří mají členské příspěvky zaplaceny dopředu nebo platí na delší časové období.

Zápis z Valné hromady si můžete stáhnout ZDE

Pokud se Vám nepodaří stáhnout uvedené dokumenty – napište nám – zašleme Vám je.